Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Ku Przestrodze:) G-Metin.pl (OSZUŚCI)


<RaZZoR>

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich dziś przeprowadziłem bardzo miłą rozmowę z Panem ze strony g-metin.pl po długiej kłótni otrzymałem YANGI niedowiary a jednak sami zobaczcie

:)

 

Rozmowa dzisiejsza tylko mam źle datę w systemie ustawioną

 

 

 

 

 

2008-01-22 21:00:46 :: prosiak5401

wiatam

 

2008-01-22 21:07:26 :: prosiak5401

bo kupowalem 2 razy i otzrymalem odpowiedz ze postacie z yangami zostaly zbanowane

 

2008-01-22 21:07:42 :: prosiak5401

wiec pytam teraz czy nie sa zbanowane

 

2008-01-22 21:10:39 :: gmetin

Witam

 

2008-01-22 21:10:45 :: gmetin

regulamin sie klania, proszę na emaila napisać

 

2008-01-22 21:11:17 :: prosiak5401

wiem ze regulamin sie klania czytalem przeciez nie chce zwrotu ani nic....

 

2008-01-22 21:11:49 :: prosiak5401

pytam tylko czy teraz postacie nie sa zbanowanie zanim wysle sms

 

2008-01-22 21:14:49 :: prosiak5401

tak wiec?

 

2008-01-22 21:17:48 :: prosiak5401

tak wiec porosze regon i nip firmy abym mogl zglosic wyludzenie do odpowiednich organow karnych jak mniemam regulamin nie zostal przez nikogo zatwierdzony

 

2008-01-22 21:18:43 :: gmetin

proszę nad sobą panować

 

2008-01-22 21:18:53 :: gmetin

regulamin się kłania

 

2008-01-22 21:19:00 :: prosiak5401

wiec prosze o poswiecenie czasu

 

2008-01-22 21:19:05 :: gmetin

REGULAMIN

 

2008-01-22 21:19:16 :: gmetin

proszę napisać na emaila

 

2008-01-22 21:19:20 :: gmetin

tym zajmuje się inna firma

 

2008-01-22 21:19:32 :: prosiak5401

regulamin o ile mi wiadomo moze sie klaniac owszem o ile nie chandluje sie towarem ktorego sie nie poiada....

 

2008-01-22 21:19:42 :: gmetin

ale yang są

 

2008-01-22 21:19:49 :: gmetin

ktoś zmusza do kupna ?

 

2008-01-22 21:20:06 :: prosiak5401

wiec poprosze namiary na te firme i kto zatwierdzil regulamin oraz legalnosc tego przedsiewziecia

 

2008-01-22 21:20:46 :: prosiak5401

a jesli przedstawie 20 osob ktore u was kupily yangi w roznych odstepach czasu i ich nie otrzymaly to ktos uwiezy ze yangi sa?

 

2008-01-22 21:21:38 :: prosiak5401

osobiscie kupilem je 2 razy a w odpowiedzi otrzymalem ze ktos na was doniosl i wam zbanowali konta

 

2008-01-22 21:22:50 :: gmetin

mogę prosić o kod ?

 

2008-01-22 21:22:57 :: gmetin

wszystko informację otrzymasz na emaila

 

2008-01-22 21:23:11 :: gmetin

możliwe że wtedy akurat nie było, a gdy są problemy z dostawą

 

2008-01-22 21:23:20 :: gmetin

otrzymuje się zwrot na konto...

 

2008-01-22 21:24:04 :: gmetin

skoro wysłał Pan dwa smsy

 

2008-01-22 21:24:06 :: gmetin

ma Pan dwa kody

 

2008-01-22 21:24:08 :: gmetin

poproszę je

 

2008-01-22 21:24:11 :: prosiak5401

prosze czytac co piszeja tylko pytam czy jesli tym razem czyli dzis powiedzmy o godzinie 21,30 kupie yangi to je otrzymam a nie wiadomosc ze wasze konta zostaly zbanowane

 

2008-01-22 21:24:36 :: gmetin

musiałby Pan się zorientować

 

2008-01-22 21:24:39 :: gmetin

o stanie yang

 

2008-01-22 21:24:49 :: prosiak5401

napisalem ze wczesniej kupowalem i nie otrzymalem w okresie po swietach bozego narodzenia

 

2008-01-22 21:25:01 :: gmetin

bo ostatnia aktualizacja jest z 08.04.12

 

2008-01-22 21:25:06 :: prosiak5401

gdzie moge się zorjętowac

 

2008-01-22 21:25:11 :: gmetin

to po co wysyłać znowu SMSa, jak ma Pan kody ?

 

2008-01-22 21:25:52 :: prosiak5401

a pan trzyma 4miesieczne smsy w telefonie nie mam kodow wiec wysle smsa i bd mial swierzy

 

2008-01-22 21:30:47 :: prosiak5401

tak wiec?

 

2008-01-22 21:32:25 :: prosiak5401

dobrze wiec poprosze o adres siedziby firmy w celu przeslania udokumetowanych transakcji z wami z ww. 20 osobami moze wtedy cos z tym zrobimy skoro nie potraficie potraktowac klienta powaznie

 

2008-01-22 21:33:49 :: gmetin

nie siedzę non stop przy komputerze - proszę wziąć to pod uwagę

 

2008-01-22 21:34:07 :: prosiak5401

otrzymam adres firmy?

 

2008-01-22 21:34:10 :: gmetin

pisałem Panu, aby się pan zorientował

 

2008-01-22 21:34:14 :: gmetin

czy są dostępne yangi

 

2008-01-22 21:34:23 :: gmetin

o dane firmy, proszę na emaila napisać

 

2008-01-22 21:34:37 :: gmetin

regulamin: kod = paragon, proszę go zachować

 

2008-01-22 21:34:46 :: gmetin

tak by Pan yang otrzymał, albo zwrot pieniędzy

 

2008-01-22 21:35:18 :: gmetin

otrzyma Pan odpowiedź do 24h

 

2008-01-22 21:35:22 :: gmetin

mogę prosić Pana emaila ?

 

2008-01-22 21:35:34 :: prosiak5401

A to tak dla pana zeby pan nie uwazal ze pisze z 13 letnim dzieckiem dane mojej firmy https://prod.ceidg.g...38-4ddf50143925

 

2008-01-22 21:35:53 :: prosiak5401

oczywiscie [email protected]

 

2008-01-22 21:36:09 :: gmetin

ja Pana za gówniarza nie uważam

 

2008-01-22 21:36:22 :: gmetin

nie musi mi Pan nic przesyłać

 

2008-01-22 21:36:34 :: gmetin

a może mi Pan podać, dane do tych 20 osób co niby nie otrzymały yang ?

 

2008-01-22 21:37:28 :: prosiak5401

oczywiscie jakie dane sa potrzebne najpozniej jutro do tej godziny przedstawie je wraz z korespondencja od panskiej firmy

 

2008-01-22 21:38:01 :: gmetin

mogę prosić Pana emaila

 

2008-01-22 21:38:08 :: gmetin

na którego Pan składał zamówienia ?

 

2008-01-22 21:38:17 :: prosiak5401

[email protected]

 

2008-01-22 21:38:42 :: gmetin

przeszukałem całą listę

 

2008-01-22 21:38:43 :: prosiak5401

nie pamietam dokladnie to wy prowadzicie jakas ewidecje wiec prosze o sprawdzenie

 

2008-01-22 21:38:43 :: gmetin

i nie ma

 

2008-01-22 21:39:04 :: gmetin

a jaki ma Pan nick w grze?

 

2008-01-22 21:39:08 :: gmetin

tzn jaki Pan podał

 

2008-01-22 21:39:19 :: gmetin

email, ani gg się nie zgadzają

 

2008-01-22 21:40:05 :: prosiak5401

zakladalem inne konto z przypadkowym nickiem ktore notabene zostalo zbanowane gdy po nie otzrymaniu od was yang chcialem zarobic na fishbocie

 

2008-01-22 21:40:10 :: prosiak5401

Witam, mam niestety złą wiadomość... a dokładnie, jedna z osób która zamówiła od nas Yang, po przekazaniu doniosła na nas, do GM (w regulaminie mamy napisane, że yang pochodzą z legalnego źródła, bo tak jest... ale sprzedaż jak wiecie, nie jest legalna w grze metin2) ... przez IP zostały zbanowane wszystkie nasze postaci na których mieliśmy Yang, zgonie z naszym regulaminem, mamy prawo wycofać się z transakcji, bo aktualnie nie posiadamy Yang, musimy się reaktywować i sprzedaż za jakiś czas znowu wróci, dział na g-metin zostanie zamknięty aż do odwołania, bardzo chcieliśmy Cię przeprosić za to, ponieważ nie wywiązaliśmy się z umowy (byliśmy przygotowani na taką opcję, dlatego w regulaminie zakupów Yang, wpisaliśmy wpis że mamy prawo odmówić, nie wiedzieliśmy że gracze, są aż tacy, aby donosić... ale taki już jest świat), bardzo nam przykro, strasznie się przez to namieszało. Co do zwrotu, jest kilka opcji... możemy wykonać przelew, możesz cokolwiek w zamian sobie wybrać z portalów , http://Metin2-Hack.pl , http://ICGO.pl , jest też opcja poczekania, co szczerzę odradzamy, ponieważ nie wiadomo ile czasu zajmie nam reaktywacja Yang (może potrwać nawet jeden miesiąc), na wszystkich serwerach Metin2.

 

PAMIĘTAJ! kupując u nas Yang, zaakceptowałeś nasz regulamin (masz go na g-metin2 -> Yang za sms i na dole masz "Regulamin"), więc przed odpisaniem na tego emaila, zastanów się dokładnie co piszesz.

 

2008-01-22 21:40:19 :: prosiak5401

to otrzymalem od was w odpowiedzi

 

2008-01-22 21:40:51 :: gmetin

a mogę prosić login tego konta?

 

2008-01-22 21:40:57 :: gmetin

chce odnaleźć Pana kody

 

2008-01-22 21:41:05 :: gmetin

a może pamięta Pan emaila ?

 

2008-01-22 21:41:06 :: prosiak5401

moze jeszcze podam panu chaslo

 

2008-01-22 21:41:38 :: gmetin

proszę o Pana rzeczy, które są podowane podczas formularza

 

2008-01-22 21:41:47 :: gmetin

więc niczego nadzwyczajnego od Pana nie wymagam

 

2008-01-22 21:41:52 :: gmetin

a chce Panu pomyśl

 

2008-01-22 21:42:26 :: gmetin

pomóc*

 

2008-01-22 21:42:38 :: prosiak5401

ja tez niczego nadzwyczajnego od pana nie wymagam nie chodzi o te glupie 9zl z vat chodzi o to ze pytam czy sa dostepne yangi

 

2008-01-22 21:43:21 :: prosiak5401

potrafie byc wredny i moge sie zglosic do US poniewaz handlujac czym kolwiek trzeba sie rozliczac z us a watpie ze to robicie

 

2008-01-22 21:43:36 :: gmetin

tak jak mówiłem

 

2008-01-22 21:43:49 :: gmetin

inna firma się tym zajmuje i się ze wszystkim rozlicza, o to proszę się nie martwić :)

 

2008-01-22 21:43:54 :: gmetin

nie 9zł

 

2008-01-22 21:44:02 :: gmetin

a 22,14zł

 

2008-01-22 21:44:17 :: gmetin

chce Panu pomóc, aby nie był Pan w plecy

 

2008-01-22 21:44:20 :: gmetin

ja z tego nic nie mam...

 

2008-01-22 21:44:34 :: gmetin

a co do yang, to napisałem że musi Pan napisać na emaila

 

2008-01-22 21:44:35 :: prosiak5401

gdzy kupowalem 1 razem yangi to bylo bodajze 100kk a nie 3000kk to mogla byc inna cena a 2 razem nie zwrocilem uwagi

 

2008-01-22 21:44:40 :: gmetin

aby się dowiedzieć, czy są dostępne yangi

 

2008-01-22 21:44:45 :: gmetin

i tam otrzyma Pan informację

 

2008-01-22 21:44:57 :: prosiak5401

to poprosze o adres email

 

2008-01-22 21:45:09 :: gmetin

znajdzie pan go na stronie, tam gdzie numer GG

 

2008-01-22 21:45:21 :: gmetin

może również napisać Pan emaila przez formularz kontaktowy na stronie

 

2008-01-22 21:45:38 :: prosiak5401

numer regon i nip firmy wraz z placowka sa danymi publicznymi wiec poprosze o dane firmy ktora za to odpowiada

 

2008-01-22 21:47:20 :: gmetin

niestety ja jestem tylko od kontaktu

 

2008-01-22 21:47:27 :: gmetin

i nie posiadam takich danych

 

2008-01-22 21:47:37 :: gmetin

proszę z tego emaila

 

2008-01-22 21:47:38 :: gmetin

[email protected]

 

2008-01-22 21:47:49 :: gmetin

napisać na emaila [email protected]

 

2008-01-22 21:47:51 :: prosiak5401

a jesli nie o dane firmy to dane osoby za to odbowiedzialnej jutro kupie jeszcze raz yang jesli sprawa sie powtozy chcialbym pozew cywilny zalozyc

 

2008-01-22 21:47:54 :: gmetin

tego i za chwile je Pan otrzyma

 

2008-01-22 21:48:09 :: prosiak5401

co otrzymam?

 

2008-01-22 21:48:18 :: gmetin

informację o firmie

 

2008-01-22 21:48:20 :: gmetin

wszystkie dane itp.

 

2008-01-22 21:48:28 :: gmetin

proszę napisać emaila

 

2008-01-22 21:48:30 :: gmetin

czekamy

 

2008-01-22 21:48:32 :: prosiak5401

aha dobrze

 

2008-01-22 21:50:32 :: gmetin

osoba odpowiedzialna za emaile

 

2008-01-22 21:50:37 :: gmetin

Panu odpowie, jak Pan wyśle

 

2008-01-22 21:50:47 :: gmetin

już przekazałem informację

 

2008-01-22 21:50:53 :: gmetin

do tej osoby, na GG

 

2008-01-22 21:51:07 :: prosiak5401

postaram sie odnalesc maila z tamtego konta ale mialem z 30 banow a do kazdego konta inny mail wiec watpie ze sie uda

 

2008-01-22 21:51:35 :: gmetin

nie ma problemu

 

2008-01-22 21:51:46 :: prosiak5401

niemniej jednak tej sprawy nie zostawie w spokoju zwlaszcza ze na forach internetowych macie opinie ''oszustow"

 

2008-01-22 21:51:57 :: gmetin

konkurencja...

 

2008-01-22 21:52:12 :: gmetin

proszę również przeczytać naszą wypowiedź na tych forach

 

2008-01-22 21:52:17 :: gmetin

i później to przemyśleć :)

 

2008-01-22 21:52:49 :: prosiak5401

nie mowie tu o mpc ja tej strony nie uznaje wiec nie biore ich opini od uwage

 

2008-01-22 21:53:31 :: prosiak5401

ale mysle ze gdybym chcial zlozyc pozew grupowy wraz z petycja to by sie udalo

 

2008-01-22 21:53:55 :: gmetin

nie rozumiem, co Pan chce ugrać

 

2008-01-22 21:54:03 :: prosiak5401

nikt nie odpowiada na emailu

 

2008-01-22 21:54:19 :: gmetin

bo nie ma tej osoby, będzie to odpowie (odpowiedź do 24h)

 

2008-01-22 21:54:29 :: prosiak5401

nic nie chce ugrac poprostu nie lubie jak ktos nieczysto pogrywa

 

2008-01-22 21:54:44 :: gmetin

proszę naprawdę dokładnie poczytać te opienie

 

2008-01-22 21:54:47 :: gmetin

opinie*

 

2008-01-22 21:55:12 :: gmetin

gdybyśmy grali nie czysto, to bym teraz to wszystko sprawdzał i starał się Panu pomóc ?

 

2008-01-22 21:55:19 :: gmetin

aby Pan odzyskał swoje pieniądze ?

 

2008-01-22 21:55:41 :: prosiak5401

cena 3000kk yang to 9zl+vat wie jesli zamowie je jutro jeszce raz wtedy cena 3000 kk yang wyniesie 27zl+vat

 

2008-01-22 21:56:04 :: gmetin

nie ma Pan kodów

 

2008-01-22 21:56:21 :: gmetin

tylko proszę naprawdę się najpierw zorientować, czy są yang

 

2008-01-22 21:56:34 :: prosiak5401

nie chodzi o pieniadze poniewaz te pieniodze przeznaczylem na gre to nie majatek jednak sam pan rozumie ile to jest 6000kk yang w tej grze

 

2008-01-22 21:56:47 :: gmetin

nie gram od 2 lat

 

2008-01-22 21:56:54 :: gmetin

gra jest oklepana, są ciekawsze gry

 

2008-01-22 21:56:58 :: gmetin

ja pisze poradniki

 

2008-01-22 21:57:11 :: gmetin

i rozmawiam z ludźmi, aby im pomóc w grze i z problemami

 

2008-01-22 21:57:18 :: prosiak5401

wiem ze nie mam kodow jednak napewno cos z tym mozna zrobic

 

2008-01-22 21:57:32 :: prosiak5401

wiec prosze mi jakos pomoc

 

2008-01-22 21:57:42 :: gmetin

wytłumaczyłem Panu tak

 

2008-01-22 21:57:51 :: gmetin

że jeśli chce Pan zwrot pieniędzy za tamte Yang

 

2008-01-22 21:57:55 :: gmetin

potrzebuje kody

 

2008-01-22 21:58:11 :: prosiak5401

nie chce zwrotu pieniedzy za tamte yang tylko yangi

 

2008-01-22 21:58:11 :: gmetin

możliwe że po emailu bym doszedł

 

2008-01-22 21:58:11 :: gmetin

do tego...

 

2008-01-22 21:58:11 :: gmetin

ale nie obiecuje

 

2008-01-22 21:58:24 :: gmetin

a jeżeli chodzi o yang, to musi sprawdzić Pan dostępność czy są

 

2008-01-22 21:58:36 :: prosiak5401

pozatymnie bardzo wierze w jakiej firmie pan pracuje a nie zna pracodawcy

 

2008-01-22 21:59:17 :: gmetin

jeżeli będą yang, otrzyma Pan je, jeśli ich nie będzie otrzyma Pan pieniądzę

 

2008-01-22 21:59:26 :: gmetin

nikt nikogo nie oszukuje

 

2008-01-22 21:59:33 :: gmetin

yang są dostępne w zależności od botów

 

2008-01-22 22:00:39 :: gmetin

ja osobiście w ogóle się dziwie że ktoś gra jeszcze w tą grę... tzn. rozumiem grać na prywatnych serwerach, ale w wersje PL już się nie opłaca, gra dawno przepadła

 

2008-01-22 22:00:50 :: prosiak5401

ok jutro wysle raz jeszcze sms podam ten email [email protected]

 

2008-01-22 22:01:03 :: gmetin

niech najpierw się Pan zorientuje czy są yang

 

2008-01-22 22:01:08 :: gmetin

bo tak będzie zwrot

 

2008-01-22 22:01:15 :: gmetin

więc lepiej się zorientować...

 

2008-01-22 22:01:16 :: prosiak5401

skoro oferta jest wiec yango sa

 

2008-01-22 22:01:26 :: gmetin

jest nie aktualizowana...

 

2008-01-22 22:01:36 :: gmetin

dlatego Pana uprzedzam...

 

2008-01-22 22:02:30 :: prosiak5401

tak wiec jesli jest nie aktualizowane wiec to podlega pod wyludzenie a admin strony powinien dbac o aktualizaje

 

2008-01-22 22:02:53 :: gmetin

wyłudzenia, gdy jest zwrot ?

 

2008-01-22 22:02:58 :: gmetin

nawet w regulaminie jest to napisane...

 

2008-01-22 22:03:06 :: prosiak5401

bo jesli ja je kupie a ich nie ma to znaczy ze kupilem towar ktorego nie macie a to juz podlega pod paragraf kk

 

2008-01-22 22:03:09 :: gmetin

po to jest regulamin, żeby uprzedzić, przed takimi sytuacjami

 

2008-01-22 22:03:17 :: gmetin

wtedy jest zwrot natychmiastowy, na konto

 

2008-01-22 22:03:30 :: gmetin

dla osob które konta nie maja, jest zakup yang na allegro o tej samej wartości

 

2008-01-22 22:03:37 :: gmetin

tzn zakup za 11,07zl

 

2008-01-22 22:03:47 :: prosiak5401

tak o ile sie oorietuje regulamin musi byc zatwierdzony wiec prosze o osobe ktora go zatwierdzila i juz z pana nie bd meczyl

 

2008-01-22 22:04:00 :: gmetin

tak jak mówiłem, to na emaila

 

2008-01-22 22:04:04 :: gmetin

i tam o szczegóły

 

2008-01-22 22:04:17 :: gmetin

to są Pana domysły.. "orientuje" itp.

 

2008-01-22 22:04:53 :: gmetin

chyba że ktoś może poczekać na yang, to wtedy nie ma problemu...

 

2008-01-22 22:05:13 :: prosiak5401

aha wiec niech pan teraz powie "Potrzebujesz Yang, a nie masz konta w banku, aby zapłacić przelewem ? dobrze trafiłeś ! jako jedyni prowadzi sprzedaż Yang za SMSy, nie czekaj, kup już teraz ! Yang czyli złoto, a dokładnie waluta w grze Metin2 (sprzedajemy Yang tylko do Polskiego Metin2.pl)." wiec jesli nie mam konta kupuje sms yangi tak wiec regulamin to narusza bo jesli nie mam konta to w jaki sposub przelejecie kase na konto?

 

2008-01-22 22:05:38 :: gmetin

tak jak mówiłem

 

2008-01-22 22:05:42 :: gmetin

oddajemy kasę w smsie

 

2008-01-22 22:05:54 :: gmetin

albo dokonujemu zakupu na allegro

 

2008-01-22 22:06:05 :: gmetin

za kwotę 11,07zł - w ostateczności zwrot pocztą

 

2008-01-22 22:06:11 :: gmetin

aby nikt nie był stratny

 

2008-01-22 22:06:13 :: prosiak5401

nie sa domysly bo regulamin mojej strony tzn strony handlowej musi byc zatwierdzony przez firmy ktore sa providentami w tranzakcjach

 

2008-01-22 22:06:59 :: gmetin

widzę że Pan na siłę chce się przyczepić

 

2008-01-22 22:07:08 :: gmetin

to po co Pan wchodzi na stronę ? po co Pan kupuje ?

 

2008-01-22 22:07:21 :: gmetin

strasznie nie rozumiem takich ludzi...

 

2008-01-22 22:07:33 :: prosiak5401

skoro jestesmy przy regulaminie pisze pan ze boty produkuja zdobywaja yang a w regulaminie "Yang są pozyskiwane legalne, wiec nie grozi Ci ban za nie" czy to nie jest natuszenie?

 

2008-01-22 22:07:53 :: gmetin

gra jest kierowana do osób młodszych, tak samo nasza strona (widać to po poradniach, są bardzo dokładne)

 

2008-01-22 22:08:08 :: prosiak5401

maslo maslane to po co zakladacie strone po co oferujecie yangi?

 

2008-01-22 22:08:11 :: gmetin

dlatego płatność smsa, nikt nie jest oszukiwany - każdemu pomagamy i rozwiązujemy sprawy

 

2008-01-22 22:08:29 :: prosiak5401

jest problem a pan jest od pomocy wiec bez osobistych wywodow

 

2008-01-22 22:08:45 :: gmetin

tak samo kupowanie yang jest niezgodne z regulaminem metin2

 

2008-01-22 22:08:50 :: gmetin

a Pan kupuje

 

2008-01-22 22:09:09 :: gmetin

to ja Panu wytłumaczyłem, aby Pan się zorientował w sprawie yang

 

2008-01-22 22:09:23 :: gmetin

i dopiero dokonał zakupu, a może też Pan poczekać kilka dni i będą aukcje na allegro

 

2008-01-22 22:09:29 :: gmetin

gdzie będzie miał Pan pewność itp.

 

2008-01-22 22:09:37 :: gmetin

i wtedy będą tylko dostępne ilości...

 

2008-01-22 22:09:54 :: prosiak5401

wiem o tym a czy Gammeforge ma jakis odpal za to ze sprzedajecie yangi raczej watpie podatkow tez nie placicie dam sobie reke obciac

 

2008-01-22 22:10:07 :: gmetin

tego Pan nie wie

 

2008-01-22 22:10:17 :: prosiak5401

wiem

 

2008-01-22 22:10:26 :: gmetin

po prostu Pan się czepia, o to o co Pana mógł się czepić

 

2008-01-22 22:10:28 :: gmetin

jaki w tym sens ?

 

2008-01-22 22:10:55 :: gmetin

ja Panu na spokojnie wszystko wyjaśniam

 

2008-01-22 22:11:01 :: prosiak5401

NIP (numer identyfikacji podatkowej) poda go pan wtedy uwierze

 

2008-01-22 22:11:03 :: gmetin

chce pomóc, a Pan dalej drąży swoje...

 

2008-01-22 22:11:16 :: gmetin

tak jak mówiłem, to na emaila

 

2008-01-22 22:11:20 :: gmetin

i Pan na pewno otrzyma

 

2008-01-22 22:12:42 :: prosiak5401

tak 24 godziny na odpowiedz oferta sie znajduje na stronie wiec yangi sa jutro wysle smsa nie otrzymujac ich udam sie do urzedu skarbowego i posiadajac dane wystapie o pozew cywilny w kierunku firmy wraz z innymi osobami ktore jutro wymienie

 

2008-01-22 22:13:52 :: gmetin

i bedzie Pan zadowolony, tak ?

 

2008-01-22 22:14:40 :: prosiak5401

tak poniewaz nie otrzymalem yang(nie tylko ja) jesli jutro je otzrymam nie bd drazyl tematu

 

2008-01-22 22:17:15 :: prosiak5401

aha i prosze pamietac ze jesli otzymam nip firmy ktora nie ma wpisanej sprzedazy yang zgodnie z numerem z "pdk 2007" to nie jest legalna firma

 

2008-01-22 22:18:21 :: gmetin

śmieszny jest Pan

 

2008-01-22 22:18:30 :: gmetin

sam Pan nie przestrzega prawa, a poucza innych ?

 

2008-01-22 22:18:38 :: gmetin

regulamin to regulamin

 

2008-01-22 22:18:44 :: gmetin

wysyłając SMsa, Pan go akceptuje

 

2008-01-22 22:18:48 :: gmetin

tak jest podane na stronie

 

2008-01-22 22:18:51 :: prosiak5401

tak regulamin musi byc zatwierdzony

 

2008-01-22 22:18:54 :: gmetin

jeżeli Pan nie bierze tego pod uwagę

 

2008-01-22 22:19:02 :: gmetin

tak samo kwoty 3kkk proszę nie brac pod uwagę

 

2008-01-22 22:19:06 :: gmetin

bo jaki to ma wtedy sens ?

 

2008-01-22 22:19:20 :: prosiak5401

a wysylajac smsa akceptuje regulamin firmy CashBill

 

2008-01-22 22:19:34 :: gmetin

i nasz

 

2008-01-22 22:20:01 :: prosiak5401

mi za zlamanie praw i kupno yang grozi ban w metin a wam co grozi za handel i nie rozliczanie z us?

 

2008-01-22 22:20:14 :: gmetin

ale wszystko jest rozliczane

 

2008-01-22 22:20:29 :: gmetin

to są Pana domysły

 

2008-01-22 22:20:33 :: gmetin

nam za handel yang

 

2008-01-22 22:20:36 :: gmetin

też grozi ban

 

2008-01-22 22:20:37 :: prosiak5401

czyli moge spokojnie zglosic kontrole us w panskiej firmie tak?

 

2008-01-22 22:21:14 :: gmetin

widzę że Pan dużo nie rozumie :)

 

2008-01-22 22:21:23 :: prosiak5401

tak to jek sie rozliczacie to jaki macie typ podatku ryczalt ,l podatek iniowy czy inny?

 

2008-01-22 22:21:24 :: gmetin

czy ja powiedziałem, że to moje ?

 

2008-01-22 22:21:35 :: gmetin

a jeżeli to Pan otrzyma

 

2008-01-22 22:21:39 :: gmetin

odczepi się Pan ?

 

2008-01-22 22:21:42 :: prosiak5401

a pan pracuje legalnie w takim razie?

 

2008-01-22 22:21:46 :: gmetin

tak

 

2008-01-22 22:21:48 :: gmetin

dzisiaj z pitu

 

2008-01-22 22:21:51 :: gmetin

się rozliczałem

 

2008-01-22 22:22:11 :: gmetin

więc proszę się zastanowic

 

2008-01-22 22:22:18 :: gmetin

bo dla mnie to staje się śmieszne...

 

2008-01-22 22:22:28 :: prosiak5401

nie interesuje mnie pana pit a rachunkowsc firmy

 

2008-01-22 22:22:51 :: prosiak5401

niech sie staje smieszne pozew tez dla pana smieszny bd?

 

2008-01-22 22:23:01 :: gmetin

ale pozew

 

2008-01-22 22:23:04 :: gmetin

za yang w grze?

 

2008-01-22 22:23:11 :: gmetin

sam Pan powiedział

 

2008-01-22 22:23:13 :: gmetin

yang = ban w grze

 

2008-01-22 22:23:18 :: gmetin

reszta jest w porządku

 

2008-01-22 22:23:23 :: gmetin

więc o co Panu chodzi ? :)

 

2008-01-22 22:23:40 :: prosiak5401

trudno ale satyswakcj aze otrzymam towar a ban w grze to moj problem bd

 

2008-01-22 22:23:58 :: gmetin

tak samo my otrzymujemy

 

2008-01-22 22:24:03 :: gmetin

bana za sprzedaż

 

2008-01-22 22:24:05 :: prosiak5401

pozew o wyludzenie bo jest wielu ludzi a wiec swadkow

 

2008-01-22 22:24:17 :: gmetin

ale nikt nic nie wyłudza

 

2008-01-22 22:24:21 :: gmetin

bo każdy otrzymuje Yang :)

 

2008-01-22 22:24:24 :: prosiak5401

no i jasne ale ja glupi bylem

 

2008-01-22 22:24:40 :: gmetin

Pan chyba nie wie na jakiej zasadzie to działa...

 

2008-01-22 22:24:48 :: gmetin

chce Pan kupić Yang

 

2008-01-22 22:24:55 :: gmetin

więc Panu powiedziałem, żeby Pan napisał na emaila

 

2008-01-22 22:24:55 :: prosiak5401

przeciez nie mozna rozliczyc sie ze skarbowka z towaru ktory nie jest wasza wlasnoscia tak weic to nie legalne

 

2008-01-22 22:25:01 :: gmetin

żeby sprawdzić...

 

2008-01-22 22:25:09 :: gmetin

my sprzedajemy swój czas...

 

2008-01-22 22:25:14 :: prosiak5401

prosze poczekac wykonam kilka telefonow 2 3 minuty i wracam

 

2008-01-22 22:25:14 :: gmetin

tak jak to jest na allegro

 

2008-01-22 22:25:30 :: gmetin

yangi są własnościa gameforge

 

2008-01-22 22:25:39 :: gmetin

a my tylko czas który poświecilismy na pozyskanie yang :)

 

2008-01-22 22:25:45 :: gmetin

reuglamin się kłania

 

2008-01-22 22:26:48 :: prosiak5401

dobrze wiec niech pan przekaze szefostwu ze kupuje yangi czekam 48 godz i wystepuje na droge sadowa po ich nie otzrymaniu moze tak byc? czy dogadujemy sie jak ludzie

 

2008-01-22 22:27:04 :: gmetin

jak ludzie tzn ?

 

2008-01-22 22:27:08 :: gmetin

o co Panu chodzi ?

 

2008-01-22 22:27:32 :: gmetin

za chwile może to zostać zmienione, że chodzi o prywatny serwer

 

2008-01-22 22:27:34 :: gmetin

i co wtedy ?

 

2008-01-22 22:29:19 :: prosiak5401

mam screna regulaminu

 

2008-01-22 22:29:46 :: gmetin

o przeróbke

 

2008-01-22 22:29:50 :: gmetin

w programie graficzny

 

2008-01-22 22:29:51 :: gmetin

m

 

2008-01-22 22:29:53 :: gmetin

nie problem...

 

2008-01-22 22:29:57 :: prosiak5401

jak ludzie tzn ze kupie te yangi poraz 3 i je otrzymam wreszcie

 

2008-01-22 22:29:59 :: gmetin

a na dole jest napisane

 

2008-01-22 22:30:07 :: gmetin

ze regulamin moze sie zmienic

 

2008-01-22 22:30:11 :: prosiak5401

odpowiednie sluzby to sprawdza

 

2008-01-22 22:30:12 :: gmetin

a jeśli nie ma dostępnych ?

 

2008-01-22 22:30:39 :: prosiak5401

nie ma nic o zmianie regulaminu

 

2008-01-22 22:30:53 :: gmetin

w głównym

 

2008-01-22 22:30:55 :: gmetin

proszę sprawdzić

 

2008-01-22 22:31:34 :: prosiak5401

jesli nie ma dostepnych to nie mozecie handlowac

 

2008-01-22 22:31:43 :: prosiak5401

musi byc aktualizacja

 

2008-01-22 22:31:59 :: gmetin

będzie info na dole

 

2008-01-22 22:32:01 :: gmetin

o statusie

 

2008-01-22 22:32:06 :: gmetin

:)

 

2008-01-22 22:32:23 :: gmetin

i wtedy Pana to zadowoli ?

 

2008-01-22 22:32:30 :: gmetin

w regulaminie jest napisane, że jest możliwość

 

2008-01-22 22:32:32 :: gmetin

że ich nie ma...

 

2008-01-22 22:32:36 :: gmetin

wiec o co Panu chodzi ?

 

2008-01-22 22:32:55 :: gmetin

nie uważa Pan, że marnujemy czas ? nie lepiej by było dojść do porozumienia ?

 

2008-01-22 22:33:11 :: prosiak5401

tak chodzi o to ze nie ma yang wydalem pieniadze i ich nie dostalem wraz z wieloma innymi ludzmi graczami

 

2008-01-22 22:33:19 :: gmetin

ale czemu Ci

 

2008-01-22 22:33:23 :: gmetin

inni ludzie nie piszą do mnie ?

 

2008-01-22 22:33:27 :: prosiak5401

jakie porozumienie ma pan na mysli?

 

2008-01-22 22:33:27 :: gmetin

może Pan podać ich GG ?

 

2008-01-22 22:33:39 :: gmetin

podadzą kody i wszystko się wyjaśni

 

2008-01-22 22:33:48 :: prosiak5401

bo uwazaja ze pisanie z administracja to strata czasu

 

2008-01-22 22:33:55 :: gmetin

po prostu męczy mnie ta rozmowa, jest bez celu

 

2008-01-22 22:34:23 :: prosiak5401

wiec pan nie chce rozmawiac i woli zeby sie zajely spraw odpowiednie organy tak?

 

2008-01-22 22:34:32 :: gmetin

ja chce dojść

 

2008-01-22 22:34:35 :: gmetin

do porozmienia...

 

2008-01-22 22:34:41 :: gmetin

żeby Panu i mi było dobrze

 

2008-01-22 22:35:23 :: prosiak5401

slucham w jaki sposob chce pan do niego dojsc bo ja chce tylko zeby pieniadze ktore wydalem i wydam zostaly zamienione na yang a pan czego oczekuje

 

2008-01-22 22:35:57 :: gmetin

a ma Pan te kody ?

 

2008-01-22 22:36:08 :: gmetin

potrzebuje je, aby to zweryfikować

 

2008-01-22 22:36:21 :: gmetin

w regulaminie jest podane że bez problemu otrzyma Pan zwrot, albo zakup yang z allegro

 

2008-01-22 22:36:25 :: gmetin

nawet zwrot na telefon

 

2008-01-22 22:36:38 :: prosiak5401

nie nie posiadam tych kodow ale jesli sprawa bd w toku zchecia zglosze sie do operatora mojej sieci aby udowodnic ze wyslalem te smsy

 

2008-01-22 22:37:13 :: gmetin

i wtedy Panu zwrócimy pieniądzę

 

2008-01-22 22:37:39 :: gmetin

nawet jakby Pan mial emaila

 

2008-01-22 22:37:53 :: gmetin

to może by się udało znaleźć te kody... ale nawet tego Pan nie ma, to jak ja mam Panu pomóc ?

 

2008-01-22 22:37:54 :: prosiak5401

czyli zgadza sie pan na wszczecie postepowania w tej sprawie tak? i jest pan 100% pewny legalnosci tej dzialalnosci?

 

2008-01-22 22:38:22 :: gmetin

nie chce żadnych problemów

 

2008-01-22 22:38:28 :: gmetin

a Pan cały czas ich szuka

 

2008-01-22 22:38:30 :: gmetin

po co to ?

 

2008-01-22 22:38:41 :: gmetin

na tą kwotę, możemy Panu kupic yang z allegro

 

2008-01-22 22:38:43 :: gmetin

zwrócić na konto

 

2008-01-22 22:38:46 :: gmetin

na telefon

 

2008-01-22 22:38:56 :: gmetin

i osoby które mają problem z g-metin2

 

2008-01-22 22:38:57 :: prosiak5401

po to ze wydalem rownowartosc 6000kk yang a nie otrzymalem ani jednego

 

2008-01-22 22:39:05 :: gmetin

mogę równierz do mnie napisać

 

2008-01-22 22:39:16 :: gmetin

bo nie było...

 

2008-01-22 22:39:21 :: gmetin

może jak Pan nie pamięta nawet emaila

 

2008-01-22 22:39:30 :: gmetin

to może Pan nie zauważył jakiś wiadomości od nas

 

2008-01-22 22:39:38 :: gmetin

wydał Pan 22,14zł

 

2008-01-22 22:39:46 :: prosiak5401

pan by pamietal email twozony tylko po to by utwozyc konto w grze tak?

 

2008-01-22 22:39:46 :: gmetin

i Pan otrzyma te pieniądzę z powrotem

 

2008-01-22 22:39:59 :: gmetin

ale kod mógł by sobie Pan zapisac...

 

2008-01-22 22:40:04 :: gmetin

jest o tym w regulaminie

 

2008-01-22 22:40:11 :: gmetin

żeby uniknąć takich sytuacji...

 

2008-01-22 22:40:17 :: prosiak5401

tak tyle wydalem i moge wydac jeszcze 100 na zalozenie pozwu cywilnego nie zbawi mnie to

 

2008-01-22 22:40:20 :: gmetin

czy by Pan przyjeli reklamacje bez paragonu ?

 

2008-01-22 22:40:28 :: gmetin

i co to Panu da ?

 

2008-01-22 22:41:05 :: prosiak5401

to mi da ze bd mail satysfakcje ze nie otrzymalem yang ale nikt wiecej nie ucierpi u was

 

2008-01-22 22:41:11 :: gmetin

chce Panu pomóc, chce żeby Pan otrzymał zwrot

 

2008-01-22 22:41:20 :: gmetin

ale nikt nie cierpi

 

2008-01-22 22:41:27 :: gmetin

a jak ktoś cierpi

 

2008-01-22 22:41:30 :: gmetin

niech napisze...

 

2008-01-22 22:41:38 :: gmetin

wyjaśnimy każdą sytuację - po to tutaj jestem

 

2008-01-22 22:42:27 :: prosiak5401

chce pan naprawde abym napisal pedycje od nawet i 100 osob ktore podadza swoje danei opisza jak zostali oszukani i wtedy wszczec postepowanie? to pana zadowoli? i bd pan wiezyl ze wiele osob ie otzrymalo kupionych yang?

 

2008-01-22 22:43:15 :: gmetin

ale czemu te osoby

 

2008-01-22 22:43:18 :: gmetin

nie napiszą ?

 

2008-01-22 22:43:21 :: gmetin

nie podadzą kodu ?

 

2008-01-22 22:43:33 :: prosiak5401

bo uwazaja ze nie ma sensu pisac z ta administracja

 

2008-01-22 22:43:34 :: gmetin

ja nie rozumiem, dlaczego tak się dzieje... skoro jest problem, chce go rozwiązać

 

2008-01-22 22:43:35 :: gmetin

pomóc

 

2008-01-22 22:43:45 :: gmetin

ale dlaczego nie ma sensu ?

 

2008-01-22 22:43:50 :: gmetin

żeby dostać to co się zamówiło ?

 

2008-01-22 22:43:51 :: prosiak5401

to niech pan go rozwiaze

 

2008-01-22 22:44:18 :: prosiak5401

chce pan kodu dam panu kod zaraz moge wyslac smsa ale chce otrzymac te yangi

 

2008-01-22 22:44:55 :: gmetin

ja teraz nie gwarantuje

 

2008-01-22 22:44:59 :: gmetin

że są dostępne yangi

 

2008-01-22 22:45:11 :: prosiak5401

jest oferta wiec sa dostepne

 

2008-01-22 22:45:11 :: gmetin

nie ma osoby odpowiedzialnej za zarządzanie stroną

 

2008-01-22 22:45:17 :: gmetin

dlatego jest na dole aktualizacja strona

 

2008-01-22 22:45:20 :: gmetin

żeby sobie sprawdzić...

 

2008-01-22 22:45:49 :: prosiak5401

o widzi pan nie ma teraz osob to juz odpowiednie organy pociadna do odpowiedzialnosci kogos

 

2008-01-22 22:46:26 :: gmetin

webmastera?

 

2008-01-22 22:46:32 :: prosiak5401

i niech pan nie mysli ze ja strasze pana ja informuje co zamierzam zrobic bo stac mnie zeby wszczac postepowanie w tej sprawie

 

2008-01-22 22:46:41 :: gmetin

ale ja Panu wierzę

 

2008-01-22 22:46:48 :: gmetin

i Pana rozumiem, ale chce dojść do porozumienia

 

2008-01-22 22:46:50 :: gmetin

ale Pan nie chce...

 

2008-01-22 22:47:29 :: prosiak5401

TUTAJ PODALEM SWOJE DANE WIEC KASUJE

2008-01-22 22:47:41 :: prosiak5401

podalem panu dane

 

2008-01-22 22:47:44 :: gmetin

po co Pan mi podaje takie informacje ?

 

2008-01-22 22:47:59 :: prosiak5401

po to zeby pan uwiezyl ze nie zartuje

 

2008-01-22 22:48:07 :: gmetin

ale ja zdaje sobie sprawę

 

2008-01-22 22:48:10 :: gmetin

z tego wszystkiego

 

2008-01-22 22:48:13 :: prosiak5401

zaraz podam nip iregon mojej firmy

 

2008-01-22 22:48:15 :: gmetin

i chce dojść do porozmienia

 

2008-01-22 22:48:20 :: gmetin

ale ja tego nie potrzebuje...

 

2008-01-22 22:48:39 :: prosiak5401

potem podam kancelarje adwokacka w ktorej zglosze sprawe jesli pan chce

 

2008-01-22 22:48:54 :: prosiak5401

porozumienie?"?

 

2008-01-22 22:49:01 :: prosiak5401

wiec chce moje yangi

 

2008-01-22 22:49:08 :: prosiak5401

i bd po sprawie

 

2008-01-22 22:49:13 :: prosiak5401

kupilem 6kkk

 

2008-01-22 22:49:19 :: prosiak5401

czyli 2 kody

 

2008-01-22 22:49:34 :: prosiak5401

nie mam tych kodow wiec moge wyslac smsy i miec 2 nowe

 

2008-01-22 22:49:36 :: gmetin

może Pan je podać ?

 

2008-01-22 22:49:44 :: gmetin

tak jak pisałem

 

2008-01-22 22:49:47 :: gmetin

nie ma aktualnie yang

 

2008-01-22 22:49:49 :: prosiak5401

i wtedy chce je otrzymac

 

2008-01-22 22:49:51 :: gmetin

zaraz bedzie informacja

 

2008-01-22 22:49:53 :: gmetin

na stronie

 

2008-01-22 22:50:07 :: prosiak5401

jak bd informacja jak nikt sie nia nie zajmuje?

 

2008-01-22 22:50:21 :: prosiak5401

wiec prosze mi zwrucic tamte pieniadze

 

2008-01-22 22:50:26 :: gmetin

wejde przez

 

2008-01-22 22:50:28 :: gmetin

panel i zmienie

 

2008-01-22 22:50:35 :: gmetin

kody poproszę

 

2008-01-22 22:50:40 :: gmetin

i zwrot zostanie zrobiony

 

2008-01-22 22:50:41 :: gmetin

od razu

 

2008-01-22 22:50:56 :: gmetin

albo email

 

2008-01-22 22:50:59 :: gmetin

albo nazwa postaci

 

2008-01-22 22:51:02 :: gmetin

albo chociaż

 

2008-01-22 22:51:04 :: prosiak5401

musicie prowadzic ewidencje wiec niech pan wynajdzie te kody'bo naprawde nie podaruje i zglosze to gdzie trzeba a nie chce panu zmarnowac przyszlosci i kartoteki zaciapac

 

2008-01-22 22:51:05 :: gmetin

numer telefonu

 

2008-01-22 22:51:14 :: prosiak5401

ale nie bd tolerowal klamania w zywe oczy

 

2008-01-22 22:51:23 :: gmetin

KOD = PARAGON !

 

2008-01-22 22:51:36 :: gmetin

bez paragonu też Pan wchodzi do sklepu i sie wykłóca ?

 

2008-01-22 22:51:44 :: gmetin

po czym ja mam Pana kody znaleźć ?

 

2008-01-22 22:51:46 :: prosiak5401

koniec bezsensownego pisania

 

2008-01-22 22:51:48 :: gmetin

po emailu którego Pan nie ma ?

 

2008-01-22 22:51:54 :: gmetin

proszę dać mi numer

 

2008-01-22 22:51:55 :: prosiak5401

po tym kto nie otrzymal yang

 

2008-01-22 22:51:59 :: gmetin

telefonu i poszukam

 

2008-01-22 22:52:18 :: gmetin

pamięta Pan z jakiego numeru

 

2008-01-22 22:52:20 :: gmetin

Pan to wysyłała ?

 

2008-01-22 22:52:23 :: prosiak5401

prosze 7874620101 a tu 2 697522733

 

2008-01-22 22:52:28 :: gmetin

a data ?

 

2008-01-22 22:52:35 :: gmetin

tak na oko

 

2008-01-22 22:52:54 :: gmetin

2011 tak ?

 

2008-01-22 22:53:01 :: prosiak5401

znajomy wysylal i daje panu te numery jeden moj 2 kolei i niech pan szuka a jesli pan nie znajdzie to zglaszam te sprawe i koniec

 

2008-01-22 22:53:10 :: prosiak5401

nie 1999

 

2008-01-22 22:53:17 :: gmetin

pytam poważnie

 

2008-01-22 22:53:25 :: prosiak5401

tak 2011

 

2008-01-22 22:55:01 :: prosiak5401

jeszcze jest biuro do spraw konsumeta jesli chce sie pan dogadac to prosze o rozwiazanie mojego problemu

 

2008-01-22 22:55:10 :: prosiak5401

i prosze o podanie siedziby firmy

 

2008-01-22 22:55:19 :: gmetin

chce Panu

 

2008-01-22 22:55:21 :: gmetin

zwrócić pieniądzę

 

2008-01-22 22:55:27 :: gmetin

znaleźć te kody

 

2008-01-22 22:55:32 :: gmetin

i mieć to z głowy

 

2008-01-22 22:56:00 :: gmetin

nie wiem czy Pan wie

 

2008-01-22 22:56:02 :: prosiak5401

ja nie chce pieniedzy tylko towar ktory kupilem za 22 zl to 2 paczki paierosow po co mi taka kupa kasy

 

2008-01-22 22:56:15 :: prosiak5401

chce yangi a nie pieniadze

 

2008-01-22 22:56:18 :: gmetin

ale yang

 

2008-01-22 22:56:19 :: gmetin

nie ma

 

2008-01-22 22:56:22 :: gmetin

zaraz bedzie informacja

 

2008-01-22 22:56:24 :: gmetin

na stronie

 

2008-01-22 22:56:28 :: prosiak5401

o teraz juz nie ma

 

2008-01-22 22:56:36 :: gmetin

po prostu napisze

 

2008-01-22 22:56:39 :: gmetin

że nie ma yang

 

2008-01-22 22:56:48 :: prosiak5401

wiec prosze kupic je jak pan mowil na allegro i zwrcic mi je

 

2008-01-22 22:56:59 :: gmetin

zakup na kwote

 

2008-01-22 22:57:03 :: gmetin

22,14zł

 

2008-01-22 22:57:15 :: gmetin

teraz szukam kodów, proszę czekać

 

2008-01-22 22:57:44 :: prosiak5401

nie ju z nie chodzi o kwote wystarczy cokolwiek bo tego nie podaruje

 

2008-01-22 22:58:11 :: prosiak5401

jak pan umiesci skoro pan sie nie zajmuje sprzedarza ani obsluga strony

 

2008-01-22 22:58:13 :: prosiak5401

?

 

2008-01-22 22:58:19 :: gmetin

wejde przez panel

 

2008-01-22 22:58:20 :: gmetin

admina

 

2008-01-22 22:58:35 :: prosiak5401

czyli jest pan adminem

 

2008-01-22 22:58:54 :: gmetin

panel admina, jest do zarządzania

 

2008-01-22 22:59:01 :: gmetin

każda osoba uprawniona ma tam dostęp

 

2008-01-22 22:59:05 :: gmetin

do newsów np.

 

2008-01-22 22:59:08 :: gmetin

dodawania poradników itp.

 

2008-01-22 22:59:13 :: gmetin

wspominałem o tym wcześniej

 

2008-01-22 22:59:57 :: prosiak5401

no dobrze odbiegamy od tematu zadam rekompesaty w jakiej klowiek ilosci yang bo na darmo nie wydalem pieniedzy u pana

 

2008-01-22 23:00:26 :: gmetin

mam do Pana prośbe

 

2008-01-22 23:00:26 :: prosiak5401

piszac jakiejkolwiek mam na mysli normalnej a nie 100 yang

 

2008-01-22 23:00:31 :: prosiak5401

jaka?

 

2008-01-22 23:00:34 :: gmetin

http://mpcforum.pl/index.php?go=yang

 

2008-01-22 23:00:38 :: gmetin

wejdzie Pan tutaj

 

2008-01-22 23:00:44 :: gmetin

i ma Pan tam pole

 

2008-01-22 23:00:45 :: gmetin

Kod(y) z SMS:

 

2008-01-22 23:00:48 :: gmetin

kliknie Pan w to pole

 

2008-01-22 23:00:53 :: gmetin

i moze sie pokazą kody

 

2008-01-22 23:00:57 :: gmetin

moze sie zapisały

 

2008-01-22 23:01:48 :: prosiak5401

czlowieku ja prowadze kantor i nie moge sobie pozwolic na posiadanie 1 systemu przez pol roku wiesz jakimi pieniedzmi sie tam obraca?!

 

2008-01-22 23:02:00 :: gmetin

nie wiem

 

2008-01-22 23:02:04 :: gmetin

chciałem tak spróbować

 

2008-01-22 23:02:07 :: gmetin

nie znalazłem...

 

2008-01-22 23:02:10 :: gmetin

zaufam Panu

 

2008-01-22 23:02:15 :: gmetin

jaki serwer te yang ?

 

2008-01-22 23:02:29 :: prosiak5401

500 tysiecy dziennie i nie bd ryzykowal keylogerow

 

2008-01-22 23:02:34 :: prosiak5401

20

 

2008-01-22 23:02:46 :: prosiak5401

moze po serwerze znajdziesz mnie wreszcie

 

2008-01-22 23:02:50 :: prosiak5401

s20 endurion

 

2008-01-22 23:03:09 :: gmetin

na ten serwer Pan chce

 

2008-01-22 23:03:36 :: prosiak5401

to teraz pyta pan na ktory zamawialem czy o zwrot na ktory chce?

 

2008-01-22 23:03:48 :: gmetin

zwrot

 

2008-01-22 23:04:06 :: gmetin

100kk(100.000.000,100m)

 

2008-01-22 23:04:07 :: prosiak5401

20 ENDURION

 

2008-01-22 23:04:11 :: gmetin

300kk

 

2008-01-22 23:04:19 :: gmetin

tyle Pan otrzyma Yang

 

2008-01-22 23:04:25 :: gmetin

nie mogę znaleźć kodów, ufam Panu

 

2008-01-22 23:04:26 :: prosiak5401

300kk tak?

 

2008-01-22 23:04:29 :: gmetin

tak

 

2008-01-22 23:04:36 :: prosiak5401

dobre i tyle

 

2008-01-22 23:04:42 :: gmetin

to ja kupuje

 

2008-01-22 23:04:46 :: gmetin

na allegro i Pana umawiam

 

2008-01-22 23:04:56 :: prosiak5401

na kiedy?

 

2008-01-22 23:05:07 :: prosiak5401

pan kupi i pan mi je przekaze

 

2008-01-22 23:05:12 :: gmetin

dam Panu

 

2008-01-22 23:05:17 :: gmetin

gg osoby która przekazuje

 

2008-01-22 23:05:17 :: prosiak5401

pan ma doprowadzic to do konca

 

2008-01-22 23:05:19 :: gmetin

dobrze?

 

2008-01-22 23:05:36 :: prosiak5401

nie pan kupi i pan mi je przekaze bo nie chce kolejnych problemow

 

2008-01-22 23:05:52 :: gmetin

ale ja nie mam jak

 

2008-01-22 23:05:55 :: gmetin

nie mam nawet gry

 

2008-01-22 23:06:01 :: gmetin

ta osoba Panu przekaze

 

2008-01-22 23:06:03 :: gmetin

bez problemu

 

2008-01-22 23:06:38 :: prosiak5401

wiec prosze screena z allegro ze pan je kupil sceren ma byc w panelu moje allegro w zakladce kupione

 

2008-01-22 23:06:53 :: gmetin

kupie jako niezarejestrowany uzytkownik

 

2008-01-22 23:07:00 :: gmetin

to czego screena mam Panu wysłac ?

 

2008-01-22 23:07:03 :: gmetin

nie mam allegro

 

2008-01-22 23:07:12 :: gmetin

emaila ?

 

2008-01-22 23:07:37 :: prosiak5401

wiec ja kupie 300kk powiedz u jakiego uzytkownika a ty za nie zaplacisz

 

2008-01-22 23:07:53 :: gmetin

Pan poda mi dane do przelewu, tak ?

 

2008-01-22 23:07:57 :: gmetin

http://allegro.pl/me...2251313284.html

 

2008-01-22 23:08:00 :: gmetin

to proszę tutaj kupic

 

2008-01-22 23:08:08 :: gmetin

bedzie mial Pan 300kk za kwote 21zł

 

2008-01-22 23:08:12 :: gmetin

a ja przeleje pieniadze

 

2008-01-22 23:08:25 :: prosiak5401

dobrze a jaka bd mial pewnosc ze przelew nastapi?

 

2008-01-22 23:08:36 :: gmetin

chce z Panem dojść

 

2008-01-22 23:08:39 :: gmetin

do porozumienia

 

2008-01-22 23:08:40 :: gmetin

bo rozumiem

 

2008-01-22 23:08:47 :: gmetin

że już po tym będzie wszystko okej

 

2008-01-22 23:08:54 :: gmetin

na pewno dokonam teraz przelewu

 

2008-01-22 23:08:58 :: gmetin

i przesle Panu potwierdzenie

 

2008-01-22 23:09:33 :: prosiak5401

dobrze jesli orzymam te yangi dam spokoj panu i pana stronie a jesli nie otrzymam bd kontynuowal sprawe godzi sie pan na to?

 

2008-01-22 23:09:43 :: gmetin

oczywiście

 

2008-01-22 23:09:50 :: gmetin

ale rozumiem że Pan dotrzyma umowy

 

2008-01-22 23:10:09 :: prosiak5401

wiec prosze zachowac te rozmowe wrazie czegos posluzy za dowod w tej sprawie

 

2008-01-22 23:10:16 :: prosiak5401

a teraz dokonam zakupu

 

2008-01-22 23:10:24 :: gmetin

dobrze

 

2008-01-22 23:10:43 :: prosiak5401

czyli mam kupic 3 sztuki tak?

 

2008-01-22 23:11:27 :: gmetin

tak

 

2008-01-22 23:12:04 :: prosiak5401

jaki sposob platnosci?

 

2008-01-22 23:12:12 :: gmetin

przelew

 

2008-01-22 23:12:21 :: gmetin

bo tak przez pza nie zaplace

 

2008-01-22 23:12:25 :: gmetin

bo bym musial wejsc na Pana konto

 

2008-01-22 23:13:00 :: gmetin

mam konto

 

2008-01-22 23:13:02 :: gmetin

w mbanku

 

2008-01-22 23:13:08 :: gmetin

to zrobie teraz przelew

 

2008-01-22 23:13:12 :: gmetin

poproszę dane i tytuł

 

2008-01-22 23:13:19 :: gmetin

to zrobie teraz i dam Panu potwierdzenie

 

2008-01-22 23:14:22 :: gmetin

okej

 

2008-01-22 23:14:39 :: gmetin

chyba ze wejde

 

2008-01-22 23:14:41 :: gmetin

na Pana konto

 

2008-01-22 23:14:43 :: gmetin

zrobie przelew

 

2008-01-22 23:14:46 :: gmetin

i Pan zmieni sobie haslo

 

2008-01-22 23:14:50 :: prosiak5401

odpada

 

2008-01-22 23:15:00 :: gmetin

wydaje mi sie ze by tak byłoby szybciej

 

2008-01-22 23:15:03 :: gmetin

ja chce to załatwić

 

2008-01-22 23:15:06 :: gmetin

i mieć z głowy...

 

2008-01-22 23:15:16 :: prosiak5401

dane odbiorcy : PayU S.A.

 

2008-01-22 23:15:35 :: gmetin

ile dokladnie tam do przelewu jest?

 

2008-01-22 23:15:54 :: prosiak5401

ul. Marcelińska 90, 60-324 Poznań

 

2008-01-22 23:16:04 :: prosiak5401

dokladnie 20,97

 

2008-01-22 23:16:29 :: gmetin

tytuł jest ważny

 

2008-01-22 23:16:42 :: prosiak5401

Bank: BRE BANK SA O/REG. w Poznaniu

 

 

2008-01-22 23:17:44 :: gmeti

taki tytuł

 

2008-01-22 23:17:45 :: gmetin

?

 

2008-01-22 23:17:47 :: gmetin

chyba nie...

 

2008-01-22 23:17:52 :: gmetin

bo to musi byc jakis numer

 

2008-01-22 23:17:59 :: gmetin

zeby trafiło do odpowiedniej osoby

 

2008-01-22 23:18:11 :: prosiak5401

Numer konta: 55114011243730010212930033

 

2008-01-22 23:18:29 :: prosiak5401

tamto pomylka to jest nazwa odbiorcy

 

2008-01-22 23:18:39 :: gmetin

ok

 

2008-01-22 23:18:51 :: gmetin

podaj tytuł przelewu i przelewam

 

2008-01-22 23:19:05 :: prosiak5401

tytul

 

2008-01-22 23:20:10 :: prosiak5401

(ldt 212930033) PayU w Allegro

 

2008-01-22 23:20:18 :: gmetin

to wkleic

 

2008-01-22 23:20:19 :: gmetin

tak ?

 

2008-01-22 23:20:19 :: gmetin

(ldt 212930033)?PayU w Allegro

 

2008-01-22 23:20:21 :: prosiak5401

nazwa zleceniodawcy

 

2008-01-22 23:20:26 :: prosiak5401

Damian Młynarczyk

 

2008-01-22 23:20:36 :: prosiak5401

tak to wkleic

 

2008-01-22 23:20:41 :: gmetin

(ldt 212930033)?PayU w Allegro Damian Młynarczyk

 

2008-01-22 23:20:43 :: gmetin

czyli tak?

 

2008-01-22 23:20:56 :: prosiak5401

podalem ci konto mlodego wiec jak jeszcze cos bd nie tak to mam swiadka

 

2008-01-22 23:21:00 :: prosiak5401

tak

 

2008-01-22 23:21:07 :: prosiak5401

nie

 

2008-01-22 23:21:23 :: prosiak5401

tytul to (ldt 212930033)?PayU w Allegro

 

2008-01-22 23:21:34 :: prosiak5401

a zleceniodawca to Damian Młynarczyk

 

2008-01-22 23:21:50 :: gmetin

ale zleceniodawcy

 

2008-01-22 23:21:52 :: gmetin

wpisać nie moge

 

2008-01-22 23:21:56 :: gmetin

bo to beda moje dane

 

2008-01-22 23:22:09 :: gmetin

wiec jak ?

 

2008-01-22 23:22:23 :: prosiak5401

musi tak byc widocznie

 

2008-01-22 23:22:32 :: gmetin

czyli z moim

 

2008-01-22 23:22:34 :: prosiak5401

tak

 

2008-01-22 23:22:35 :: gmetin

nazwiskiem puscic ?

 

2008-01-22 23:22:42 :: gmetin

okej

 

2008-01-22 23:23:02 :: prosiak5401

a potem prosze o potwierdzenie przelewu

 

2008-01-22 23:23:30 :: gmetin

na jakiego emaila wyslac?

 

2008-01-22 23:23:58 :: prosiak5401

co na jakiego emaila

 

2008-01-22 23:24:06 :: gmetin

potwierdzenie wyslac

 

2008-01-22 23:24:22 :: prosiak5401

[email protected]

 

2008-01-22 23:25:17 :: prosiak5401

tak wiec czekam

 

2008-01-22 23:26:09 :: gmetin

poszło, proszę sprawdzić

 

2008-01-22 23:27:05 :: prosiak5401

no dobrze niby jest

 

2008-01-22 23:27:13 :: gmetin

nie niby, a na pewno

 

2008-01-22 23:27:34 :: gmetin

teraz reszta w Pana rękach

 

2008-01-22 23:27:38 :: prosiak5401

potwierdzenie jest i jesli bd wszytko wpozadu to masz mnie z glowy

 

2008-01-22 23:27:40 :: gmetin

rozumiem, że już się dogadaliśmy

 

2008-01-22 23:27:46 :: prosiak5401

tak

 

2008-01-22 23:27:51 :: gmetin

a teraz chciałbym iść spać

 

2008-01-22 23:27:57 :: gmetin

miłej nocy, Dobranoc

 

2008-01-22 23:27:59 :: prosiak5401

prosze bardzo

 

2008-01-22 23:28:15 :: prosiak5401

prosze umiescic tylko info ze nie ma aktualnie yang

 

 

 

 

Co wytrwalsi którzy to przeczytali teraz wiedzą że tą strone prowadzi 15 letnie dziecko:P

 

Zamieszczam Potwierdzenie Przelewu od GMETIN.PL

 

 

NIC NIGDY U NICH NIE KUPUJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!

post-304993-0-94267600-1334612977_thumb.png

18793.gif29913.png

21246.jpg29838.gif

Opublikowano

haha nie no jak wstanę z podłogi to się wypowiem lol naprawdę xD

 

Brawo dla ciebie za wytrwałość

Opublikowano

Heh bo sam jest gowniarzem:P To widac po rozmowie:)

 

haha nie no jak wstanę z podłogi to się wypowiem lol naprawdę xD

 

Brawo dla ciebie za wytrwałość

 

To odpowiedź na liczne skargi na te stronę ktoś musiał to załatwić:)

18793.gif29913.png

21246.jpg29838.gif

Opublikowano

2008-01-22 23:04:25 :: gmetin

nie mogę znaleźć kodów, ufam Panu

 

 

Albo się naprawdę przestraszył wytoczenia procesu albo miał Cie juz po prostu disc ;)

WIELKIE BRAWA ZA WYTRWAŁOŚĆ !!!! :D

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Opublikowano

SZKODA ZE ICH STRONA JUŻ NIE DZIAŁA CHYBA ŻE G-METIN.PL TO NIE ONI .

1342379674-U588768.jpg

 

 

Jeśli ci pomogłem to wiedz że nie bezinteresownie , więc wysil się i daj tego like , w końcu nic nie jest za darmo .

Opublikowano

Oni nigdy nie mieli, i nigdy nie będą mieć yangów, zwykli naciągacze. Gratuluję wytrwałości, ja bym ich zgłosił już dawno(nic nie kupiłem), ale tata, który jest prawnikiem, mówi że ciężko było by ich znaleźć i nie chce się w to mieszać.

Opublikowano

@Up

napisal przeciez ze ma zla date w systemie ustawiona , spójrz na potwierdzenie przelewu data 2012-04-16

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Opublikowano

Wczoraj chciałem od nich kupić, ale dobrze, że się powstrzymałem :)

Dobrze, że ktoś coś takiego na forum wstawił.

sygnaturkazx.png

Opublikowano

To są oszuści nad oszustami. Na forum belenusa cały czas to reklamowali za mojej kadencji.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...